Öğrenci/Veli Bilgilendirme Paneline erişim için lütfen kurumdan bilgi alınız!

Filiz Eğitim

Eğitim de Amacımız

Son yıllarda dikkatle takip ediyoruz ki eğitim ve sınav sistemlerindeki yeniden yapılanma çalışmaları tüm kurumları, öğretmenlerimizi titiz ve üretken olmaya zorlamaktadır. Öğrencilerimizin, ailelerimizin yaşadığı sorunlar ile artan gelecek kaygısı ve kariyer olanakları eğitim öğretimde bilimselliğin yanında profosyonel yaklaşımları kullanmayı gerektirmektedir. Öğrencilerimize özel hizmetlerimizi şekillendirirken tüm kurumların faaliyetlerini dikkatle takip ediyoruz. Başarı ve kalite hedefi misyonu kapsamında ilerleyen Filiz Eğitim amacına ulaşmak için çağdaş ve bilimsel ilkeleri kendisine temel almıştır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sınıfına ait bölüm bilgisi, kurum hakkında mevzuat, Kurum içi davranış, kaynak kullanım bilgisi, Verimli ders programı hazırlanması, Etkili ders çalışma yöntemleri gibi ön bilgilerin belirlendiği birimdir.

Eksikliklerin tamamlanacağı, ön çalışmaların haftalık plana göre hazırlanacağı, bilgiyi arttırıcı yanlışların en aza indirileceği ve çalışma disiplininin kanzanılacağı ve genel tekrarların yapılarak kontrol edileceği birimdir

Sınıf içi durum takibi, sınıf içi not takibi, sınıf içi performansı takibi, sınav not takibi, sınavları sonucu takibi, ödev kontrolü ve sonucun veliye bildirilmesi, kaynakların kullanım bilgisi gibi bilgilerin verildiği birimdir.
Yıllık eğitim öğretim sürecinde öğrencinin göreceği tüm konuların takip edildiği genel çizelgeler ve bu çizelgeleri planlayan birimdir.

Öğrencilerin Bizi Tercih Nedenleri?

 • Kurs Sistemimiz

  Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz; Öğrencilerimiz ve Velilerimizin isteklerine kulak vermemiz, mevcut ihtiyaçlara etkin analizi ile çözüm üretmemiz Veli Öğrenci iş birliği yaklaşımımız Sonuç odaklılığımız Zamanlama ve aciliyet bilincimiz Yaratıcı ve proaktif olmamız.
 • Değerlerimiz

  Saygı ve Sevgi: Olmazsa olmazımız... Topluma ve kurallarına, işimize, çalışanlarımıza, hizmet verdiğimiz Öğrencilerimize, Velilerimize, doğamıza... Uyum içinde: İşimiz, fikirlerimiz ve ekibimiz... Heyecan: İç kıpırtımız hiç bitmeyecek! Tecrübe: Yaptıklarımız yapacaklarımıza paralel tecrübemiz. Zaman ve Emek: Zamanınızın ve zamanımızın değerini biliyoruz. Yaratıcılık ve teknik bilgi: Size özel fikirlerimiz ve profesyonel ekibimiz. Araştır-Geliştir: Zamanla gelişen Eğitim Fikirlerimiz. Öğrencilerimizin Hedeflerine doğru ve etkili "BAŞARI" çözümlerimiz.
 • Eğitmenler

  Amaçları ve hedefleri doğrultusunda emek sarf eden tüm öğrencilerimize, ve öğrencilerimize destekçi velilerimize eğitim kadromuz her zaman akademik destek sağlamaktadır. Ayrıca bu çalışma süreçlerinde öğrencilerimize her türlü sorunlarında kurum amaçları doğrultusunda çözüm sağlamayı amaç edinmiş danışman öğretmenlerimiz kurum dışında da destek vermeye devam etmektedir

YENİ NESİL KURS PROGRAMLARI!

Teknolojiyi kullanarak alt yapımıza entegre ettiğimiz, öğrenci ve velilerimizin rahatlıkla kullanabileceği online özel ders platformumuz, online ödevlendirme ve ödev kontrol sistemi ile birlikte online olaraka çalışmalarımızı velilerimizi haberdar ettiğimiz güncel panelimiz. Sms takip modülümüzle öğrencimizin evden okulumuza kadar ve okulumuzdan ayrılış saatlerinin bildirimini içeren panelimiz, Öğrencilerimiz için tasarlanan sınıf öğretmenlerimizin kullanımında olan anlık DEVAM DEVAMSIZLIK bildiri paneli, 3 boyutlu defterler ve verilen Eğitim dökümanlar yeni dönem için tasarlanmaktadır. Sınıflarımızda Akıllı tahta ile kısa zamanda daha çok soru çözümü sağlanmakta, konular da daha erken zamanda ve daha kapsamlı öğrenilmektedir.

 • 2005-2010 yılı Elde Edilen
 • 2010-2015 yılı Elde Edilen
 • 2015-2019 yılı Elde Edilen
 • Hedeflenen Başarı 2021 yılı için

2020-21 için hedeflenen

5
Fen Lisesi LGS
3
Okul Birincisi
3
Tıp Fakültesi
25
Mühendislik Fakültesi